Hakkımızda

Farklı Müzik ailesi olarak amacımız; birbirinin kopyası, hızlı tüketilen müziklerden bıkanları, kendine has tarzı olan ve müzik kalitesi yüksek, farklı kültür ve türden müziklerle tanıştırmaktır.

Tanınıp dinlenmesini istediğiniz sanatçıları sitemizde tanıtmak, websitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize bildirmek için üye olabilir ya da ve “Bize yazın” adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


7 × = yedi

 1. iki türlü müzik,resim,şiir vb.vardır,iyi ve kötü,örneğin klasik caz ve klasik müzik,60,70lerin pop ve rock müzikleri evrenseldir yani kalıcıdır…

 2. sizin gibi insanların olduğunu bilmek çok sevindirici. böyle bir siteyle tanıştığım için çok şanslıyım.

 3. uaral ı araştırırken keşfettim . site mükemmel tam aradığım konsept ama geç kalmışım keşfetmetke 🙁

 4. Büyük bir ümitsizlik içinde, ‘kaybolacağım ama aradığımı bulamayacağım’ diyerek ruhumdan fışkıran “farklı müzik” diye arama motoruna yazdım. ‘İstediğim bu kadar net karşıma çıkmış olamaz’ diyip siteye daldım. İyiki sizinle tanıştım. Yeter sevdiklerimiz, çabuk tükettiklerimiz, tek nota tek ezgi ile popüler kültür(!) de erittiklerimiz derken ne mutlu sizi görene… Emeği geçen herkesin eline, yüreğine, fikrine sağlık. Yorumlarda aynı duyguları paylaştığını gördüğüm, ruhunu müzikle doyuran diğer güzel arkadaşlara da selam ederim. Sevgiler

 5. Farklı bir dünya farklı insan farklı müzik. Bu güzelliğin devamlılığını sağlamanız temennisiyle gönülden teşekkürler.

 6. Ortadoğu müziğine ilişkin aklıma takılan bir şeyi ararken büyük bir şansla sitenize rastladım… Yıllardır böyle bir site arayışındaydım… Umarım ‘geç buldum, çabuk kaybettim’ olmaz… Harikasınız… Emeğinize sağlık…

 7. ilk defa orijinal müzik yapan bir site gördüm ve ne kadar sevindiğimi anlatamam 😀 her dilden teşekkürler

 8. Burası şehrin merkezinden uzakta,herkesin bilmediği ve bilenlerin önüne gelene bahsetmekten çekindiği nadide bir sokak gibi.. emeğinize sağlık.

 9. Filiz hanım haklı. Burada bir hazine buldum. Bu hazineyi keşfetmek müthiş bir deneyim olacak. Tebrikler. Elinize sağlık. Özellikler benzer Sanatçılar tag’i çok ufuk açıcı.

 10. Sanırım tam olarak aradığım siteyi buldum. Uzun zamandır böyle bir site arıyordum. Harikasınız ya çok mutlu ettiniz beni.

 11. Emeğiniz beni çok mutlu etti 🙂 Siteyi keşfettiğimde hazine bulmuş gibi hissettim.. kıymetli bir derleme

 12. diyecek soz bulamıyorum….isi gucu bıraktım sitede kayboldum….neyi dinleyecegimi sasırdım..ipoda yukluyorum simdi sırayla tum sarkıları..ozellikle etnik muzik bolumunu cok begendim cok basarılı…saygı ve sevgilerimle

 13. Kesinlikle mükemmel bi site yapmışsınız, aradığım tam olarak böylesi bi derleme, tebrikler.

 14. İçerik çok güzel. Umarım güncellemelerle devam edersiniz. Sık sık girip yeni müzisyenler keşfetmek inanılmaz zevkli.